Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT3
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Nosiče kol na tažné zařízení |
| Výrobce | Thule |
| Prodává | Autohotarek.cz |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT3
Na níže uvedených eshopech se prodává Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT3 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT3 můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Nosiče kol na tažné zařízení
Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT3 |
686 Kč |
Popis produktu
Nosič kol Thule EasyFold XT3 je schopen pojmout až 3 jízdní kola. Je ideální volbou, pokud hledáte maximálně kompaktní nosič s minimálními rozměry ve složeném stavu.
Ve složeném stavu má nosič rozměry pouze 63 x 31 x 68cm, což je nejméně ze všech nabízených nosičů.
Montáž i demontáž na tažné zařízení lze provádět ve složeném stavu. Po upevnění na tažné zařízení se nosič sklápí pomocí nožního pedálu.
Kola se upevňují pomocí odnímatelných držáků s uzamykatelnými růžicemi a omezovačem momentu utažení Thule AcuTight, který cvakne v momentu, kdy je kolo optimálně dotaženo. Držáky jsou dostatečné pro uchycení okrouhlých i oválných rámů (22 - 80 mm).
K zabezpečení jízdních kol slouží samostatné zámky na uzamknutí jízdních kol k nosiči a rovněž zámek na uzamknutí nosiče k tažnému zařízení.
| Rozměry (d x š x v) | 83cm x 123cm x 86cm |
| Rozměry ve složeném stavu (d x š x v) | 83cm x 31cm x 86cm |
| Integrované zadní svícení | ano |
| Nosnost | 60kg |
| Hmotnost | 23kg |
| Barva | stříbrná / černá |
| Zamykání nosiče k tažnému zařízení | ano |
| Zamykání jízdních kol k nosiči | ano |
| Vhodné pro auta s rezervou na 5.dveřích | ne |
| Elektrický konektor | 13pinový |
| Certifikát GS/TÜV | ano |
Pokud často převážíte svá jízdní kola na nosiči nebo v kufru auta se sklopenými zadními sedačkami, rozhodně byste měli alespoň uvažovat nad ochranným návlekem na kolo.
Při přepravě na nosiči ochráníte kolo před prachem, odřením a nepřízní počasí. Při přepravě v kufru pak chráníte interiér auta před ušpiněním.
Ideální volbou je speciální voděodolný ochranný potah na kolo mBag. Je vyrobený z unikátní stretchové (pružné) látky, díky které je možné potah použít na všechny standardní velikosti jízdních kol. Potah je na kole napnutý, nikde "neplandá", nevisí a nepřekáží!
Kromě převážení kol oceníte potah i během uskladnění kola. Při skladování ve sklepě nebo v garáži chrání kolo před prachem. Při uložení kola v bytě nebo v kanceláři naopak chráníte vnitřní prostory před ušpiněním od kola.
Produkt Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT3 z kategorie nosiče kol na tažné zařízení si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 24 990 Kč.
Informace o Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT3
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
24 990 Kč |
| Distribuce |
CZ |
| Počet kol |
3 |
| Skládání nosiče |
ANO |
| Sklápění nosiče |
ANO |
| Typ konektoru |
13 pinů |
Často kladené otázky k Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT3
❓ Kolik stojí Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT3?
Produkt Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT3 můžete zakoupit již od 24 990Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT3?
Produkt Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT3 si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT3 skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT3 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
Vyhledávejte další nosiče kol na tažné zařízení podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší nosiče kol na tažné zařízení.
Dále pro Vás máme nosiče kol na tažné zařízení podle ceny
- ▶️ nosiče kol na tažné zařízení do 500 kč
- ▶️ nosiče kol na tažné zařízení do 1 000 kč
- ▶️ nosiče kol na tažné zařízení do 2 000 kč
- ▶️ nosiče kol na tažné zařízení do 5 000 kč
- ▶️ nosiče kol na tažné zařízení do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky thule?
Od značky thule máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od thule.

















