Střešní nosič kol Atera Giro AF plus
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Nosiče kol na střechu |
| Výrobce | Atera |
| Prodává | Autohotarek.cz |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Střešní nosič kol Atera Giro AF plus
Na níže uvedených eshopech se prodává Střešní nosič kol Atera Giro AF plus a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Střešní nosič kol Atera Giro AF plus můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Nosiče kol na střechu
Střešní nosič kol Atera Giro AF plus |
686 Kč |
Popis produktu
Nosič jízdních kol Atera GIRO AF+ je elegantní nosič kol speciálně vyvinutý firmou ATERA pro velice jednoduchou montáž bez použití nářadí.
Jeho samonastavující držák po vložení rámu Vám umožní jízdní kolo snadno a rychle naložit, převést a sundat.
Díky hliníkové základně je velmi lehký, váží pouze 4,2 kg. Součástí balení jsou adaptéry pro uchycení na ocelové příčníky (u-profily) i T-adaptéry pro uchycení do hliníkového příčníku s drážkou.
Nosič lze použít v obou směrech jízdy, díky tomu se na střechu naskládá větší počet kol. Pro uchycení ráfků slouží pevné a kvalitní plastové řemínky s ráčnovým mechanismem.
Nosič je použitelný pro většinu jízdních kol, resp. s průměrem rámové trubky 22-80mm, v případě oválu max. 80x100 mm.
| Rozměry (d x š) | 132cm x 23cm |
| Upevnění | na střešní nosiče (příčníky) |
| Hmotnost | 4,2kg |
| Maximální hmotnost jízdního kola | 17kg |
| Barva | černostříbrná |
| Zamykání jízdních kol / nosiče | ano / ano |
| Maximální šíře pláště | 3,0" (4,0" s dokoipeným adaptérem) |
| Montáž na ALU profil (drážka) | ano (součást balení) |
| Montáž na ocel. profil 32x22 | ano (součást balení) |
| Průměr rámu trubky/oválu kola | 22-80/80x100 mm |
| Maximální rychlost vozidla s nosičem | 130km/h |
| Certifikát GS/TÜV | ano |
Produkt Střešní nosič kol Atera Giro AF plus z kategorie nosiče kol na střechu si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 2 290 Kč.
Informace o Střešní nosič kol Atera Giro AF plus
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
2 290 Kč |
| Distribuce |
CZ |
| Nosnost |
nad 15kg |
| Možnosti uzamčení |
Nosič i kolo |
| Uchycení kola |
Za rám |
| Vhodné pro koloběžky (text) |
Ne |
Často kladené otázky k Střešní nosič kol Atera Giro AF plus
❓ Kolik stojí Střešní nosič kol Atera Giro AF plus?
Produkt Střešní nosič kol Atera Giro AF plus můžete zakoupit již od 2 290Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Střešní nosič kol Atera Giro AF plus?
Produkt Střešní nosič kol Atera Giro AF plus si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Střešní nosič kol Atera Giro AF plus skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Střešní nosič kol Atera Giro AF plus skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
Vyhledávejte další nosiče kol na střechu podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší nosiče kol na střechu.
Dále pro Vás máme nosiče kol na střechu podle ceny
- ▶️ nosiče kol na střechu do 500 kč
- ▶️ nosiče kol na střechu do 1 000 kč
- ▶️ nosiče kol na střechu do 2 000 kč
- ▶️ nosiče kol na střechu do 5 000 kč
- ▶️ nosiče kol na střechu do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky atera?
Od značky atera máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od atera.












