Střešní nosič kol Yakima Frontloader
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Nosiče kol na střechu |
| Výrobce | Yakima |
| Prodává | Autohotarek.cz |
| EAN | 736745021047 |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Střešní nosič kol Yakima Frontloader
Na níže uvedených eshopech se prodává Střešní nosič kol Yakima Frontloader a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Střešní nosič kol Yakima Frontloader můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Nosiče kol na střechu
Střešní nosič kol Yakima Frontloader |
686 Kč |
Popis produktu
Střešní nosič jízdních kol Yakima Frontloader používá revoluční systém uchycení jízdního kola! Systém držení spočívá v 3 bodovém sevření předního kola. Jízdní kolo stačí jednoduše vsadit do nosiče jízdních kol a pomocí pojistných prvků zajistit.
Díky tomuto propracovanému systému, je nosič 100% univerzální a je kompatibilní se všemi značkami střešních nosičů i kol.
Na tomto střešním nosiči lze bez jakýchkoli adaptérů převážet jízdní kola různých typů a velikostí (dětská, dospělá, skládací), s různými tvary rámu (nestandardní tvary s tenkým i tlustým průřezem) i jízdní kola se specifickým vybavením (tlumiče, brzdové kotouče, široké pneumatiky).
Jelikož je bicykl upevněn pouze za přední kolo, je nosič ideální pro přepravu kol s karbonovým rámem nebo i koloběžek!
Nosič jízdních kol Yakima Frontloader je certifikován (TÜV) a splňuje všechny bezpečnostní požadavky (City Crash Test).
Nosič se na střešní nosiče (příčníky) upevňuje pomocí přední fixní a zadní pohyblivé části, kterými se příčníky obepnou. Pozor, tento nosič nepoužívá uchycení do T-drážky.
Přední i zadní část pro upevnění nosiče k příčníkům má univerzální tvar a přizpůsobí se jakémukoliv typu.
Pohyblivá zadní část umožňuje nastavit délku nosiče podle vzdálenosti příčníků. Přední část je osazena kovovým zámkem, kterým se nosič zajistí proti krádeži. Dále je možné kolo k nosiči uzamknout pomocí ocelového pogumovanéh lanka.
Šířka přední části nosiče Yakima Frontloader je pouze 19cm a konstrukce dovoluje montáž jízdního kola jak z levé, tak i z pravé strany bez nutnosti přestavování nosiče (zadní pohyblivá část se jednoduše otočí na požadovanou stranu.
| Rozměry (d x š x v) | 141cm x 18cm x 19cm |
| Upevnění | na střešní nosiče (příčníky) |
| Hmotnost | 6kg |
| Maximální hmotnost jízdního kola | 18kg |
| Barva | černá |
| Zamykání jízdních kol | ano |
| Zamknutí nosiče | ano |
| Vhodné pro jízdní kola s rozměry kol | 20" - 29" |
| Max. průměr rámu jízdního kola | všechny |
| Vhodné typy příčníků | všechny |
| Maximální rychlost vozidla s nosičem | 130km/h |
| Certifikát GS/TÜV | ano |
Produkt Střešní nosič kol Yakima Frontloader z kategorie nosiče kol na střechu si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 3 590 Kč.
Informace o Střešní nosič kol Yakima Frontloader
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
3 590 Kč |
| EAN | |
| Distribuce |
CZ |
| Nosnost |
nad 15kg |
| Možnosti uzamčení |
Nosič i kolo |
| Uchycení kola |
Za přední kolo |
| Vhodné pro koloběžky (text) |
Ano |
Často kladené otázky k Střešní nosič kol Yakima Frontloader
❓ Kolik stojí Střešní nosič kol Yakima Frontloader?
Produkt Střešní nosič kol Yakima Frontloader můžete zakoupit již od 3 590Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Střešní nosič kol Yakima Frontloader?
Produkt Střešní nosič kol Yakima Frontloader si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Střešní nosič kol Yakima Frontloader skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Střešní nosič kol Yakima Frontloader skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
❓ Jaký je EAN kód Střešní nosič kol Yakima Frontloader?
EAN kód pro výrobek Střešní nosič kol Yakima Frontloader je: 736745021047
Vyhledávejte další nosiče kol na střechu podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší nosiče kol na střechu.
Dále pro Vás máme nosiče kol na střechu podle ceny
- ▶️ nosiče kol na střechu do 500 kč
- ▶️ nosiče kol na střechu do 1 000 kč
- ▶️ nosiče kol na střechu do 2 000 kč
- ▶️ nosiče kol na střechu do 5 000 kč
- ▶️ nosiče kol na střechu do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky yakima?
Od značky yakima máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od yakima.












