Autorádio Kenwood DMX-5020DABS (dotykové)
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Autorádia |
| Výrobce | Kenwood |
| Prodává | Autohotarek.cz |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Autorádio Kenwood DMX-5020DABS (dotykové)
Na níže uvedených eshopech se prodává Autorádio Kenwood DMX-5020DABS (dotykové) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Autorádio Kenwood DMX-5020DABS (dotykové) můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Autorádia
Autorádio Kenwood DMX-5020DABS (dotykové) |
686 Kč |
Popis produktu
Multimediální autorádio Kenwood DMX-5020DABS patří mezi 2DIN autorádia. Panel autorádia má velikost 6,8" a je dotykový. Autorádio je vybaveno digitálním tunerem přo příjem stanic v pásmech FM / AM.
K autorádiu je možné bezdrátově připojit telefon přes rozhraní bluetooth a streamovat hudbu přímo z telefonu. Kromě klasického přehrávání podporuje autorádio Mirroring OB for KENWOOD, což je aplikace pro Android, která umožní zrcadlit obsah displeje telefonu na obrazovku autorádia. Zrcadlenou obrazovku lze přes autorádio také ovládat.
Telefon, případně USB klíčenku je také možné připojit přes USB vstup. Autorádio automaticky nalezne a přehraje hudbu ve formátech MP3, M4A, WMA, WAV, FLAC nebo AAC. USB vstup je také možné využít pro nabíjení (1,5A).
6,8" barevný dotykový displej dokáže zobrazit videa ve formátech MPEG1/2, MPEG4, WMV, H.264 nebo MKV.
Součástí balení je externí mikrofon. Po připojení telefonu přes bluetooth lze telefonovat "handsfree".
Autorádio je možné ovládat pomocí tlačítek na volantu, jsou-li k dispozci.
Jako příslušenství lze k autorádiu zakoupit parkovací kamery CMOS-130, CMOS-230 nebo jiné kamery s RCA (Cinch) konektorem.
| Maximální výkon | 4x 45 W |
| Preout úroveň | 2000 mV / 10 kΩ |
| Preout impedance | ≤ 600 Ω |
| Impedance reproduktoru | 4 - 8 Ω |
| GEQ (grafický ekvalizér) | 7pásmový |
| GEQ frekvence (Hz) | 62,5 Hz - 16 kHz |
| GEQ gain (dB) | -7 / ... / +7 |
| Low Pass Filter frekvence (Hz) | 80 / 120 / 160 / VYP |
Podrobnější specifikace na stránkách výrobce Kenwood Electronics.
| Typ obrazovky | 6,8" širokoúhlý VGA |
| VGA displej s vysokým rozlišením | Ano |
| LCD | 6,8" širokoúhlý VGA |
| LCD podsvícení | LED |
| Režim obrazu | 4 režimy |
| Nastavení obrazovky: Jas | Ano |
| Nastavení obrazovky: Barva | Ano |
| Nastavení obrazovky: Kontrast | Ano |
| Dotyková obrazovka | Clear Resistive |
| Typ displeje | S omezením odlesků |
| NTSC/PAL přepínání | Ano (automatické) |
| Režim vypnutí displeje | Ano |
Produkt Autorádio Kenwood DMX-5020DABS (dotykové) z kategorie autorádia si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 9 990 Kč.
Informace o Autorádio Kenwood DMX-5020DABS (dotykové)
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
9 990 Kč |
| Distribuce |
neznámá |
Často kladené otázky k Autorádio Kenwood DMX-5020DABS (dotykové)
❓ Kolik stojí Autorádio Kenwood DMX-5020DABS (dotykové)?
Produkt Autorádio Kenwood DMX-5020DABS (dotykové) můžete zakoupit již od 9 990Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Autorádio Kenwood DMX-5020DABS (dotykové)?
Produkt Autorádio Kenwood DMX-5020DABS (dotykové) si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Autorádio Kenwood DMX-5020DABS (dotykové) skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Autorádio Kenwood DMX-5020DABS (dotykové) skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
Vyhledávejte další autorádia podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší autorádia.
Dále pro Vás máme autorádia podle ceny
- ▶️ autorádia do 500 kč
- ▶️ autorádia do 1 000 kč
- ▶️ autorádia do 2 000 kč
- ▶️ autorádia do 5 000 kč
- ▶️ autorádia do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky kenwood?
Od značky kenwood máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kenwood.















