Autorádio Kenwood KMM-BT209 (červené podsvícení)
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Autorádia |
| Výrobce | Kenwood |
| Prodává | Autohotarek.cz |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Autorádio Kenwood KMM-BT209 (červené podsvícení)
Na níže uvedených eshopech se prodává Autorádio Kenwood KMM-BT209 (červené podsvícení) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Autorádio Kenwood KMM-BT209 (červené podsvícení) můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Autorádia
Autorádio Kenwood KMM-BT209 (červené podsvícení) |
686 Kč |
Popis produktu
Autorádio Kenwood KMM-BT209 patří mezi 1DIN autorádia. Panel má červené podsvícení tlačítek a bílé podsvícení displeje. Z bezpečnostních důvodů autorádio disponuje čelním odnímatelným panelem. Na autorádiu lze naladit tanice v pásmech FM / AM.
K autorádiu je možné bezdrátově připojit telefon přes rozhraní bluetooth a streamovat hudbu přímo z telefonu. Kromě klasického přehrávání podporuje autorádio aplikace Kenwood remote, Spotify a iTunes.
Telefon, případně USB klíčenku je také možné připojit přes USB vstup. Autorádio automaticky nalezne a přehraje hudbu ve formátech MP3, WMA, WAV, FLAC nebo AAC. USB vstup je také možné využít pro nabíjení (1,5A).
Jako další zdroj pro přehrávání hudby slouží AUX vstup, přes který lze připojit libovolné zařízení (telefon, MP3 přehrávač a další) pomocí 3,5mm jacku.
Součástí balení je externí mikrofon. Po připojení telefonu přes bluetooth lze telefonovat "handsfree".
Autorádio je možné ovládat pomocí tlačítek na volantu, jsou-li k dispozci.
| Maximální výkon | 4x 50 W |
| Výstupní výkon (DIN45324,+B=14.4v) | 4x 22 W |
| Preout úroveň | 2500 mV / 10 kΩ |
| Preout impedance | ≤ 600 Ω |
| Impedance reproduktoru | 4 - 8 Ω |
| AUX frekvenční odezva | 20 Hz ~ 20 kHz (±1 dB) |
| AUX maximální vstupní napětí | 1000 mV |
| AUX vstupní impedance | 30 kΩ |
| Přední USB a AUX vstupy | Ano |
| Příprava pro OEM ovládání na volantu | Ano |
| DC kabel | Mitsumi na ISO |
| Power Control (P.CON) vodič | Ano |
| Pre-out pro zesilovač | 1x RCA: Zadní/subwoofer (volitelně) |
| FM anténní vstup | JASO |
| Vstup pro externí mikrofon (3,5mm jack) | 3,5mm mini-jack |
Příslušenství
| Vytahovací klíče | 2 ks |
| Rámeček | Ano |
| Instalační rámeček | Ano |
| Napájecí kabel (Mitsumi na ISO) | 15cm |
| Handsfree mikrofon | s 3m kabelem |
Produkt Autorádio Kenwood KMM-BT209 (červené podsvícení) z kategorie autorádia si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 2 890 Kč.
Informace o Autorádio Kenwood KMM-BT209 (červené podsvícení)
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
2 890 Kč |
| Distribuce |
neznámá |
Často kladené otázky k Autorádio Kenwood KMM-BT209 (červené podsvícení)
❓ Kolik stojí Autorádio Kenwood KMM-BT209 (červené podsvícení)?
Produkt Autorádio Kenwood KMM-BT209 (červené podsvícení) můžete zakoupit již od 2 890Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Autorádio Kenwood KMM-BT209 (červené podsvícení)?
Produkt Autorádio Kenwood KMM-BT209 (červené podsvícení) si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Autorádio Kenwood KMM-BT209 (červené podsvícení) skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Autorádio Kenwood KMM-BT209 (červené podsvícení) skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
Vyhledávejte další autorádia podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší autorádia.
Dále pro Vás máme autorádia podle ceny
- ▶️ autorádia do 500 kč
- ▶️ autorádia do 1 000 kč
- ▶️ autorádia do 2 000 kč
- ▶️ autorádia do 5 000 kč
- ▶️ autorádia do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky kenwood?
Od značky kenwood máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kenwood.














