Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení)
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Autorádia |
| Výrobce | Kenwood |
| Prodává | Autohotarek.cz |
| EAN | 0019048227959 |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení)
Na níže uvedených eshopech se prodává Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení) můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Autorádia
Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení) |
686 Kč |
Popis produktu
Autorádio Kenwood KDC-BT640U patří mezi 1DIN autorádia. Panel má možnost volby barvy podsvícení. Z bezpečnostních důvodů autorádio disponuje čelním odnímatelným panelem. Na autorádiu lze naladit stanice v pásmech FM / AM a přehrávat CD. Zvukové stopy na CD mohou být uloženy ve formátech MP3, WMA, AAC nebo klasické audio CD
K autorádiu je možné bezdrátově připojit telefon přes rozhraní bluetooth a streamovat hudbu přímo z telefonu. Kromě klasického přehrávání podporuje autorádio aplikace Kenwood remote, Amazon Alexa, Spotify a iTunes.
Telefon, případně USB klíčenku je také možné připojit přes USB vstup. Autorádio automaticky nalezne a přehraje hudbu ve formátech MP3, WMA, WAV, FLAC nebo AAC. USB vstup je také možné využít pro nabíjení (1,5A).
Jako další zdroj pro přehrávání hudby slouží AUX vstup, přes který lze připojit libovolné zařízení (telefon, MP3 přehrávač a další) pomocí 3,5mm jacku.
Součástí balení je externí mikrofon. Po připojení telefonu přes bluetooth lze telefonovat "handsfree".
Autorádio je možné ovládat pomocí tlačítek na volantu, jsou-li k dispozci.
| Maximální výstupní výkon | 4x 50 W |
| MOSFET Power IC | Ano |
| AUX typ | 3,5 mm jack, na předním panelu |
| Pre-out | 2x RCA |
| Pre-out výstup | 4V |
| Přepínatelný zadní/subwoofer preout | Ano |
| Nastavení hlasitosti subwooferu | Ano |
| 2pásmová výhybka (basy/středovýšky) | Ano |
| 3pásmová výhybka (basy/středy/výšky; bez zadních repro) | Ano |
| Ekvalizér (Easy EQ) | 13pásmový, 8 předvoleb |
| Ovládání Balance/Faderu/Loudness | Ano |
| Bass Boost | VYP/+1/+2/+3/+4/+5 |
| Mute (-20dB) s postupným návratem hlasitosti | Ano |
| Jednoduchý 3pásmový EQ | Ano |
| Grafický ekvalizér + přednastaveno | 13pásmový grafický ekvalizér s 8 přednastavenými možnostmi. |
| DSP | Ano |
| Time Aligment (nastavení posunu zvuku) | Ano |
| Low- a High-pass filtr | Ano |
| Nastavení velikosti reproduktorů | Ano |
| Kenwood Sound Reconstruction | Ano |
| Sound Reconstruction | Ano |
| Prostorový zvuk | Ano |
| Realizér | Ano |
| Stage EQ | Ano |
| Drive EQualizer | Ano |
| Přední USB a AUX vstupy | Ano |
| Příprava pro OEM ovládání na volantu | Ano |
| DC kabel | Mitsumi na ISO |
| Power Control (P.CON) vodič | Ano |
| Pre-out pro zesilovač | 2x RCA: přední / zadní nebo subwoofer |
| Vstup pro externí mikrofon (3,5mm jack) | 3,5mm mini-jack |
Příslušenství
| Vytahovací klíče | 2 ks |
| Rámeček | Ano |
| Instalační rámeček | Ano |
| Napájecí kabel (Mitsumi na ISO) | 15 cm |
| Handsfree mikrofon | s 3 m kabelem |
Produkt Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení) z kategorie autorádia si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 3 690 Kč.
Informace o Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení)
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
3 690 Kč |
| EAN | |
| Distribuce |
CZ |
Často kladené otázky k Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení)
❓ Kolik stojí Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení)?
Produkt Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení) můžete zakoupit již od 3 690Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení)?
Produkt Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení) si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení) skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení) skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
❓ Jaký je EAN kód Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení)?
EAN kód pro výrobek Autorádio Kenwood KDC-BT640U (nastavitelné podsvícení) je: 0019048227959
Vyhledávejte další autorádia podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší autorádia.
Dále pro Vás máme autorádia podle ceny
- ▶️ autorádia do 500 kč
- ▶️ autorádia do 1 000 kč
- ▶️ autorádia do 2 000 kč
- ▶️ autorádia do 5 000 kč
- ▶️ autorádia do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky kenwood?
Od značky kenwood máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kenwood.














