Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení)
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Autorádia |
| Výrobce | Kenwood |
| Prodává | Autohotarek.cz |
| EAN | 0019048224880 |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení)
Na níže uvedených eshopech se prodává Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení) můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Autorádia
Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení) |
686 Kč |
Popis produktu
Autorádio Kenwood KDC-130UB patří mezi základní 1DIN autorádia. Panel má modré podsvícení. Z bezpečnostních důvodů autorádio disponuje čelním odnímatelným panelem. Na autorádiu lze naladit stanice v pásmech FM / AM a přehrávat CD. Zvukové stopy na CD mohou být uloženy ve formátech MP3, WMA, AAC nebo klasické audio CD
Pomocí USB vstupu je možné připojit USB klíčenku nebo telefon a tato zařízení použít jako zdroj pro přehrávání hudby. Autorádio je schopné na zařízeních nalézt a přehrát hudbu ve formátech MP3, WMA, WAV nebo FLAC. USB vstup je také možné využít pro nabíjení (1A).
Jako další zdroj pro přehrávání hudby slouží AUX vstup, přes který lze připojit libovolné zařízení (telefon, MP3 přehrávač a další) pomocí 3,5mm jacku.
Autorádio je možné ovládat pomocí tlačítek na volantu, jsou-li k dispozci.
| Maximální výkon | 4x 50 W |
| Výstupní výkon (DIN45324,+B=14.4v) | 4x 22 W |
| Preout úroveň | 2500 mV / 10 kΩ |
| Preout impedance | ≤ 600 Ω |
| Impedance reproduktoru | 4 - 8 Ω |
| AUX frekvenční odezva | 20 Hz ~ 20 kHz (±1 dB) |
| AUX maximální vstupní napětí | 1000 mV |
| AUX vstupní impedance | 30 kΩ |
| Nastavení basových tónů | 100Hz ±8 dB |
| Nastavení středových tónů | 1 kHz ±8 dB |
| Nastavení výškových tónů | 12,5 kHz ±8 dB |
| Low Pass Filter frekvence (Hz) | VYP/85/120/160 Hz |
| Úroveň subwooferu (dB) | -15 dB až +15dB |
| Přední USB a AUX vstupy | Ano |
| Příprava pro OEM ovládání na volantu | Ano |
| DC kabel | Mitsumi na ISO |
| Power Control (P.CON) vodič | Ano |
| Pre-out pro zesilovač | 1x RCA: Zadní/subwoofer (volitelně) |
| FM anténní vstup | JASO |
Příslušenství
| Vytahovací klíče | 2 ks |
| Rámeček | Ano |
| Instalační rámeček | Ano |
| Napájecí kabel (Mitsumi na ISO) | 15 cm |
Produkt Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení) z kategorie autorádia si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 2 090 Kč.
Informace o Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení)
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
2 090 Kč |
| EAN | |
| Distribuce |
neznámá |
Často kladené otázky k Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení)
❓ Kolik stojí Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení)?
Produkt Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení) můžete zakoupit již od 2 090Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení)?
Produkt Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení) si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení) skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení) skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
❓ Jaký je EAN kód Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení)?
EAN kód pro výrobek Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení) je: 0019048224880
Vyhledávejte další autorádia podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší autorádia.
Dále pro Vás máme autorádia podle ceny
- ▶️ autorádia do 500 kč
- ▶️ autorádia do 1 000 kč
- ▶️ autorádia do 2 000 kč
- ▶️ autorádia do 5 000 kč
- ▶️ autorádia do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky kenwood?
Od značky kenwood máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kenwood.














