Autorádio Kenwood DPX-5200BT (nastavitelné podsvícení)
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Autorádia |
| Výrobce | Kenwood |
| Prodává | Autohotarek.cz |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Autorádio Kenwood DPX-5200BT (nastavitelné podsvícení)
Na níže uvedených eshopech se prodává Autorádio Kenwood DPX-5200BT (nastavitelné podsvícení) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Autorádio Kenwood DPX-5200BT (nastavitelné podsvícení) můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Autorádia
Autorádio Kenwood DPX-5200BT (nastavitelné podsvícení) |
686 Kč |
Popis produktu
Autorádio Kenwood DPX-M5200BT patří mezi 2DIN autorádia. Panel má možnost volby barvy podsvícení. Na autorádiu lze naladit stanice v pásmech FM / AM a přehrávat CD. Zvukové stopy na CD mohou být uloženy ve formátech MP3, WMA, AAC nebo klasické audio CD
K autorádiu je možné bezdrátově připojit telefon přes rozhraní bluetooth a streamovat hudbu přímo z telefonu. Kromě klasického přehrávání podporuje autorádio aplikace Kenwood remote, Spotify a iTunes.
Telefon, případně USB klíčenku je také možné připojit přes USB vstup. Autorádio automaticky nalezne a přehraje hudbu ve formátech MP3, WMA, WAV, FLAC nebo AAC. USB vstup je také možné využít pro nabíjení (1,5A).
Jako další zdroj pro přehrávání hudby slouží AUX vstup, přes který lze připojit libovolné zařízení (telefon, MP3 přehrávač a další) pomocí 3,5mm jacku.
Součástí balení je externí mikrofon. Po připojení telefonu přes bluetooth lze telefonovat "handsfree".
Autorádio je možné ovládat pomocí tlačítek na volantu, jsou-li k dispozci.
| Maximální výstupní výkon | 4x 50 W |
| MOSFET Power IC | Ano |
| AUX typ | 3,5 mm jack, na předním panelu |
| Pre-out | 2x RCA |
| Pre-out výstup | 2,5 V |
| Přepínatelný zadní/subwoofer preout | Ano |
| Nastavení hlasitosti subwooferu | Ano |
| 2pásmová výhybka (basy/středovýšky) | Ano |
| 3pásmová výhybka (basy/středy/výšky; bez zadních repro) | Ano |
| Ekvalizér (Easy EQ) | 13pásmový, 8 předvoleb |
| Ovládání Balance/Faderu/Loudness | Ano |
| Bass Boost | VYP/+1/+2/+3/+4/+5 |
| Mute (-20dB) s postupným návratem hlasitosti | Ano |
| Ekvalizér | Ano |
| Grafický ekvalizér + přednastaveno | 13pásmový grafický ekvalizér s 8 přednastavenými možnostmi. |
| DSP | Ano |
| Time Aligment (nastavení posunu zvuku) | Ano |
| Low- a High-pass filtr | Ano |
| Nastavení velikosti reproduktorů | Ano, VYP/10cm/13cm/16cm/6x9" |
| Kenwood Sound Reconstruction | Ano |
| Sound Reconstruction | Ano |
| Prostorový zvuk | Ano |
| Realizér | Ano |
| Stage EQ | Ano |
| Drive EQualizer | Ano |
Podrobnější specifikace na stránkách výrobce Kenwood Electronics.
| Přední USB a AUX vstupy | Ano |
| Příprava pro OEM ovládání na volantu | Ano |
| DC kabel | Mitsumi na ISO |
| Power Control (P.CON) vodič | Ano |
| 2cestné ztlumení telefonu pro navigaci a GSM | Ano |
| Pre-out pro zesilovač | RCA: Přední, zadní a subwoofer |
| FM anténní vstup | JASO |
| Vstup pro externí mikrofon (3,5mm jack) | Ano |
Příslušenství
| Vytahovací klíče | 2 ks |
| Rámeček | Ano |
| Instalační rámeček | Ano |
| Napájecí kabel (Mitsumi na ISO) | 15 cm |
| Handsfree mikrofon | s 3 m kabelem |
Produkt Autorádio Kenwood DPX-5200BT (nastavitelné podsvícení) z kategorie autorádia si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 4 190 Kč.
Informace o Autorádio Kenwood DPX-5200BT (nastavitelné podsvícení)
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
4 190 Kč |
| Distribuce |
CZ |
Často kladené otázky k Autorádio Kenwood DPX-5200BT (nastavitelné podsvícení)
❓ Kolik stojí Autorádio Kenwood DPX-5200BT (nastavitelné podsvícení)?
Produkt Autorádio Kenwood DPX-5200BT (nastavitelné podsvícení) můžete zakoupit již od 4 190Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Autorádio Kenwood DPX-5200BT (nastavitelné podsvícení)?
Produkt Autorádio Kenwood DPX-5200BT (nastavitelné podsvícení) si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Autorádio Kenwood DPX-5200BT (nastavitelné podsvícení) skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Autorádio Kenwood DPX-5200BT (nastavitelné podsvícení) skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
Vyhledávejte další autorádia podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší autorádia.
Dále pro Vás máme autorádia podle ceny
- ▶️ autorádia do 500 kč
- ▶️ autorádia do 1 000 kč
- ▶️ autorádia do 2 000 kč
- ▶️ autorádia do 5 000 kč
- ▶️ autorádia do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky kenwood?
Od značky kenwood máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kenwood.














