Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB (nastavitelné podsvícení)
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Autorádia |
| Výrobce | Kenwood |
| Prodává | Autohotarek.cz |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB (nastavitelné podsvícení)
Na níže uvedených eshopech se prodává Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB (nastavitelné podsvícení) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB (nastavitelné podsvícení) můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Autorádia
Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB (nastavitelné podsvícení) |
686 Kč |
Popis produktu
Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB patří mezi 1DIN autorádia. Panel má možnost volby barvy podsvícení. Z bezpečnostních důvodů autorádio disponuje čelním odnímatelným panelem. Autorádio disponuje digitálním DAB+ tunerem.
K autorádiu je možné bezdrátově připojit telefon přes rozhraní bluetooth a streamovat hudbu přímo z telefonu. Kromě klasického přehrávání podporuje autorádio aplikace Kenwood remote, Spotify, iTunes a Amazon Alexa.
Telefon, případně USB klíčenku je také možné připojit přes USB vstup. Autorádio automaticky nalezne a přehraje hudbu ve formátech MP3, WMA, WAV, FLAC nebo AAC. USB vstup je také možné využít pro nabíjení (1,5A).
Jako další zdroj pro přehrávání hudby slouží AUX vstup, přes který lze připojit libovolné zařízení (telefon, MP3 přehrávač a další) pomocí 3,5mm jacku.
Součástí balení je externí mikrofon. Po připojení telefonu přes bluetooth lze telefonovat "handsfree".
Autorádio je možné ovládat pomocí tlačítek na volantu, jsou-li k dispozci.
| Maximální výkon | 4x 50 W |
| Výstupní výkon (DIN45324,+B=14.4v) | 4x 22 W |
| Preout úroveň | 2500 mV / 10 kΩ |
| Preout impedance | ≤ 600 Ω |
| Impedance reproduktoru | 4 - 8 Ω |
| AUX frekvenční odezva | 20 Hz ~ 20 kHz (±1 dB) |
| AUX maximální vstupní napětí | 1000 mV |
| AUX vstupní impedance | 30 kΩ |
| Přední USB a AUX vstupy | Ano |
| Příprava pro OEM ovládání na volantu | Ano |
| DC kabel | Mitsumi na ISO |
| Power Control (P.CON) vodič | Ano |
| Pre-out pro zesilovač | 3x RCA: přední/zadní/SUB |
| FM anténní vstup | JASO |
| DAB anténní vstup | SMB |
| Vstup pro externí mikrofon (3,5mm jack) | 3,5mm jack |
Příslušenství
| Vytahovací klíče | 2 ks |
| Rámeček | Ano |
| Instalační rámeček | Ano |
| Napájecí kabel (Mitsumi na ISO) | 15 cm |
| DAB anténa | s 3m kabelem |
| Handsfree mikrofon | s 3m kabelem |
Produkt Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB (nastavitelné podsvícení) z kategorie autorádia si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 3 990 Kč.
Informace o Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB (nastavitelné podsvícení)
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
3 990 Kč |
| Distribuce |
CZ |
Často kladené otázky k Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB (nastavitelné podsvícení)
❓ Kolik stojí Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB (nastavitelné podsvícení)?
Produkt Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB (nastavitelné podsvícení) můžete zakoupit již od 3 990Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB (nastavitelné podsvícení)?
Produkt Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB (nastavitelné podsvícení) si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB (nastavitelné podsvícení) skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Autorádio Kenwood KMM-BT506DAB (nastavitelné podsvícení) skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
Vyhledávejte další autorádia podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší autorádia.
Dále pro Vás máme autorádia podle ceny
- ▶️ autorádia do 500 kč
- ▶️ autorádia do 1 000 kč
- ▶️ autorádia do 2 000 kč
- ▶️ autorádia do 5 000 kč
- ▶️ autorádia do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky kenwood?
Od značky kenwood máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kenwood.















