Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Univerzální střešní nosiče a příčníky |
| Výrobce | Aroso |
| Prodává | Autohotarek.cz |
| EAN | 8591522208606 |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard
Na níže uvedených eshopech se prodává Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Univerzální střešní nosiče a příčníky
Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard |
686 Kč |
Popis produktu
Uzamykatelný příčník, nosník hliníkové konstrukce, určený pro vozidla s klasickými podélnými nosiči (hagusy).
Vyznačuje se snadným upevněním. Stačí jen odemknout a pomocí přiloženého imbusového klíče příčník upnout či povolit.
Příčník má délku 120 cm a je vybaven drážkou pro T-šroub (šíře 20 mm-kompatibilní se značkami Thule, Hakr, Atera, Yakima, ... ).
| Délka nosičů: | 120cm |
| Profil nosičů: | 54 mm (ovál) |
| Maximální nosnost: | 90kg |
| Šířka hrdla drážky pro T šroub: | 8 mm |
| Certifikace: | TÜV / DIN 75306 |
| Šířka základny drážky pro T šroub: | 21 mm |
Produkt Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard z kategorie univerzální střešní nosiče a příčníky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 1 699 Kč.
Informace o Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
1 699 Kč |
| EAN | |
| Distribuce |
CZ |
Často kladené otázky k Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard
❓ Kolik stojí Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard?
Produkt Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard můžete zakoupit již od 1 699Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard?
Produkt Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
❓ Jaký je EAN kód Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard?
EAN kód pro výrobek Hliníkový zamykací příčný nosník 120 cm Aroso Leopard je: 8591522208606
Vyhledávejte další univerzální střešní nosiče a příčníky podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší univerzální střešní nosiče a příčníky.
Dále pro Vás máme univerzální střešní nosiče a příčníky podle ceny
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 500 kč
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 1 000 kč
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 2 000 kč
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 5 000 kč
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky aroso?
Od značky aroso máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od aroso.




