Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Univerzální střešní nosiče a příčníky |
| Výrobce | Aroso |
| Prodává | Autohotarek.cz |
| EAN | 8591522208613 |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL
Na níže uvedených eshopech se prodává Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Univerzální střešní nosiče a příčníky
Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL |
686 Kč |
Popis produktu
Uzamykatelný příčník, nosník hliníkové konstrukce, určený pro vozidla s klasickými podélnými nosiči (hágusy).
Vyznačuje se snadným upevněním. Stačí jen odemknout a pomocí přiloženého imbusového klíče příčník upnout či povolit.
Příčník má délku 135 cm a je vybaven drážkou pro T-šroub (šíře 20 mm-kompatibilní se znaškami Thule, Hakr, Atera, Yakima, ... ).
| Délka nosičů: | 135cm |
| Profil nosičů: | 54 mm (ovál) |
| Maximální nosnost: | 90kg |
| Šířka hrdla drážky pro T šroub: | 8 mm |
| Certifikace: | TÜV / DIN 75306 |
| Šířka základny drážky pro T šroub: | 21 mm |
Produkt Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL z kategorie univerzální střešní nosiče a příčníky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 1 899 Kč.
Informace o Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
1 899 Kč |
| EAN | |
| Distribuce |
CZ |
Často kladené otázky k Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL
❓ Kolik stojí Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL?
Produkt Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL můžete zakoupit již od 1 899Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL?
Produkt Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
❓ Jaký je EAN kód Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL?
EAN kód pro výrobek Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm Aroso Leopard XL je: 8591522208613
Vyhledávejte další univerzální střešní nosiče a příčníky podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší univerzální střešní nosiče a příčníky.
Dále pro Vás máme univerzální střešní nosiče a příčníky podle ceny
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 500 kč
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 1 000 kč
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 2 000 kč
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 5 000 kč
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky aroso?
Od značky aroso máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od aroso.




