Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Univerzální střešní nosiče a příčníky |
| Výrobce | Compass |
| Prodává | Autohotarek.cz |
| EAN | 8591686023169 |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL
Na níže uvedených eshopech se prodává Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Univerzální střešní nosiče a příčníky
Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL |
686 Kč |
Popis produktu
Uzamykatelný příčník, nosník hliníkové konstrukce, určený pro vozidla se zapuštěnými podélnými nosiči (hágusy).
Vyznačuje se snadným upevněním. Stačí jen odemknout a pomocí přiloženého imbusového klíče příčník upnout či povolit.
Příčník má délku 135cm a je určen pro vozy s roztečí podélných nosičů až 132cm a šířkou hagusu 25-55 mm a je vybaven standartní T-drážkou (2 cm).
Součástí balení jsou 2 kusy nosníků, dále 2 klíče k zamykání a odemykání nosníků a imbus na montáž a demontáž nosníků.
| Délka nosičů: | 135cm |
| Profil nosičů: | 50 x 28mm (ovál) |
| Maximální nosnost: | 90kg |
| Maximální rozteč podélných nosníků: | 132cm |
| Šířka podélného nosníku: | 25 - 55mm |
| Minimální výška podélného nosníku: | min. 25mm |
| Certifikace: | TÜV |
Produkt Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL z kategorie univerzální střešní nosiče a příčníky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 2 190 Kč.
Informace o Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
2 190 Kč |
| EAN | |
| Distribuce |
CZ |
Často kladené otázky k Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL
❓ Kolik stojí Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL?
Produkt Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL můžete zakoupit již od 2 190Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL?
Produkt Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
❓ Jaký je EAN kód Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL?
EAN kód pro výrobek Hliníkový zamykací příčný nosník 135 cm ALU-INTEGRAL je: 8591686023169
Vyhledávejte další univerzální střešní nosiče a příčníky podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší univerzální střešní nosiče a příčníky.
Dále pro Vás máme univerzální střešní nosiče a příčníky podle ceny
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 500 kč
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 1 000 kč
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 2 000 kč
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 5 000 kč
- ▶️ univerzální střešní nosiče a příčníky do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky compass?
Od značky compass máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od compass.




