Reproduktory Kenwood Performance Standard (17cm)
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Reproduktory do auta |
| Výrobce | Kenwood |
| Prodává | Autohotarek.cz |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Reproduktory Kenwood Performance Standard (17cm)
Na níže uvedených eshopech se prodává Reproduktory Kenwood Performance Standard (17cm) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Reproduktory Kenwood Performance Standard (17cm) můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Reproduktory do auta
Reproduktory Kenwood Performance Standard (17cm) |
686 Kč |
Popis produktu
Koaxiální reproduktory do auta řady Kenwood Performance Standard řadíme ke 2-pásmovým reproduktorům střední třídy.
Jedná se o kulaté reproduktory s průměrem 17cm.
Citlivost reproduktorů je 88 dB/W/m, impedance 4Ω. Špičkový výkon reproduktorů je 330W, jmenovitý výkon pak 100W.
Reproduktory jsou uloženy v kovovém koši s uretanovým obložením a feritovým magnetem.
Společně se 2 reproduktory najdete v balení šroubky, podložky, pásky pro zabránění rezonace a 2 kabely o délce 50cm.
| Systém reproduktorů | 2pásmový, 2reproduktorový |
| Špičkový příkon | 330 W |
| Jmenovitý příkon | 100 W |
| Velikost reproduktoru | 170 mm |
| Design kuželu reproduktoru | Diamantový vzor |
| Typ magnetu | Feritový |
| Konektory | Násuvný typ |
| Možnosti instalace | Dveřní / kryt zavazadlového prostoru |
Specifikace středobasového reproduktoru
| Velikost kuželu | 44 mm |
| Typ kuželu | Vyvážený kopulovitý |
| Typ magnetu | Feritový |
Specifikace tweetru
| Velikost kuželu | 30 mm |
| Materiál kuželu | Vyvážený kopulovitý |
| Typ magnetu | Neodymový |
| Materiál kuželu wooferu | Polypropylenový (PP) kužel |
| Koš reproduktoru | Ocel |
| Obložení reproduktoru | Gumové |
| Citlivost | 88 dB/W/m |
| Frekvenční odezva | 70-24000 Hz |
| Impedance reproduktoru | 4 Ω |
| Rozměry s mřížkou (ŠxVxH) | 179 x 179 x 66,4 mm |
| Rozměry bez mřížky (ŠxVxH) | 165 x 165 x 54 mm |
| Montážní hloubka | 48 mm |
| Průměr montážního otvoru | 139,6 mm |
| Výška tweeteru | 6 mm |
| Hmotnost reproduktoru s mřížkou (ks) | 813 g |
| Hmotnost reproduktoru bez mřížky (ks) | 733 g |
| Hmotnost (hrubá) | 1600 g |
| Hmotnost magnetu | 270 g |
Produkt Reproduktory Kenwood Performance Standard (17cm) z kategorie reproduktory do auta si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 1 449 Kč.
Informace o Reproduktory Kenwood Performance Standard (17cm)
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
1 449 Kč |
| Distribuce |
neznámá |
Často kladené otázky k Reproduktory Kenwood Performance Standard (17cm)
❓ Kolik stojí Reproduktory Kenwood Performance Standard (17cm)?
Produkt Reproduktory Kenwood Performance Standard (17cm) můžete zakoupit již od 1 449Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Reproduktory Kenwood Performance Standard (17cm)?
Produkt Reproduktory Kenwood Performance Standard (17cm) si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Reproduktory Kenwood Performance Standard (17cm) skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Reproduktory Kenwood Performance Standard (17cm) skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
Vyhledávejte další reproduktory do auta podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší reproduktory do auta.
Dále pro Vás máme reproduktory do auta podle ceny
- ▶️ reproduktory do auta do 500 kč
- ▶️ reproduktory do auta do 1 000 kč
- ▶️ reproduktory do auta do 2 000 kč
- ▶️ reproduktory do auta do 5 000 kč
- ▶️ reproduktory do auta do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky kenwood?
Od značky kenwood máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kenwood.





