Reproduktory MTX Audio TR69C (16x24cm)
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Reproduktory do auta |
| Výrobce | MTX Audio |
| Prodává | Autohotarek.cz |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Reproduktory MTX Audio TR69C (16x24cm)
Na níže uvedených eshopech se prodává Reproduktory MTX Audio TR69C (16x24cm) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Reproduktory MTX Audio TR69C (16x24cm) můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Reproduktory do auta
Reproduktory MTX Audio TR69C (16x24cm) |
686 Kč |
Popis produktu
Koaxiální reproduktory do auta značky MTX Audio řadíme ke 3-pásmovým reproduktorům střední třídy.
Jedná se o oválné reproduktory s rozměry 16x24cm.
Citlivost reproduktorů je 93,5 dB/W/m, impedance 4Ω. Špičkový výkon reproduktorů je 320W, jmenovitý výkon pak 80W.
Společně se 2 reproduktory najdete v balení šrouby, podložky, kabely a pásky zabraňující rezonanci reproduktoru.
| Systém reproduktorů | 3-pásmový, koaxiální |
| Špičkový příkon | 320W |
| Jmenovitý příkon | 80W |
| Citlivost | 93,5db |
| Impedance | 4Ω |
| Frekvenční rozsah | 24 - 22000Hz |
| Velikost reproduktoru | 6" x 9" (16 x 24cm) |
| Montážní hloubka | 798mm |
Produkt Reproduktory MTX Audio TR69C (16x24cm) z kategorie reproduktory do auta si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 1 849 Kč.
Informace o Reproduktory MTX Audio TR69C (16x24cm)
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
1 849 Kč |
| Distribuce |
CZ |
Často kladené otázky k Reproduktory MTX Audio TR69C (16x24cm)
❓ Kolik stojí Reproduktory MTX Audio TR69C (16x24cm)?
Produkt Reproduktory MTX Audio TR69C (16x24cm) můžete zakoupit již od 1 849Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Reproduktory MTX Audio TR69C (16x24cm)?
Produkt Reproduktory MTX Audio TR69C (16x24cm) si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Reproduktory MTX Audio TR69C (16x24cm) skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Reproduktory MTX Audio TR69C (16x24cm) skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
Vyhledávejte další reproduktory do auta podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší reproduktory do auta.
Dále pro Vás máme reproduktory do auta podle ceny
- ▶️ reproduktory do auta do 500 kč
- ▶️ reproduktory do auta do 1 000 kč
- ▶️ reproduktory do auta do 2 000 kč
- ▶️ reproduktory do auta do 5 000 kč
- ▶️ reproduktory do auta do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky mtx audio?
Od značky mtx audio máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od mtx audio.





