Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm)
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Reproduktory do auta |
| Výrobce | MTX Audio |
| Prodává | Autohotarek.cz |
| EAN | 715442171606 |
Cenová kategorie:
Rychlá doprava po celé ČR
Ověřený eshop
Snadná reklamace
Informace o produktu Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm)
Na níže uvedených eshopech se prodává Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm) můžete zakoupit za nejlepší cenu v obchodech:
|
|
Reproduktory do auta
Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm) |
686 Kč |
Popis produktu
Koaxiální reproduktory do auta značky MTX Audio řadíme ke 2-pásmovým reproduktorům střední třídy.
Jedná se o kulaté reproduktory o průměru 130mm (5,25").
Citlivost reproduktorů je 91,5 dB/W/m, impedance 4Ω. Špičkový výkon reproduktorů je 220W, jmenovitý výkon pak 55W.
Společně se 2 reproduktory najdete v balení šrouby, podložky, kabely a pásky zabraňující rezonanci reproduktoru.
| Systém reproduktorů | 2-pásmový, koaxiální |
| Špičkový příkon | 220W |
| Jmenovitý příkon | 55W |
| Citlivost | 91,5db |
| Impedance | 4Ω |
| Frekvenční rozsah | 60 - 22000Hz |
| Velikost reproduktoru | 5,25" (13cm) |
| Montážní hloubka | 490mm |
Produkt Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm) z kategorie reproduktory do auta si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Autohotarek.cz za cenu 1 099 Kč.
Informace o Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm)
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
1 099 Kč |
| EAN | |
| Distribuce |
CZ |
Často kladené otázky k Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm)
❓ Kolik stojí Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm)?
Produkt Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm) můžete zakoupit již od 1 099Kč v eshopu Autohotarek.cz
❓ Kde koupit Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm)?
Produkt Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm) si můžete zakoupit například v eshopu Autohotarek.cz
❓ Je Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm) skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm) skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Autohotarek.cz
❓ Jaký je EAN kód Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm)?
EAN kód pro výrobek Reproduktory MTX Audio TR50C (130mm) je: 715442171606
Vyhledávejte další reproduktory do auta podle ceny
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší reproduktory do auta.
Dále pro Vás máme reproduktory do auta podle ceny
- ▶️ reproduktory do auta do 500 kč
- ▶️ reproduktory do auta do 1 000 kč
- ▶️ reproduktory do auta do 2 000 kč
- ▶️ reproduktory do auta do 5 000 kč
- ▶️ reproduktory do auta do 10 000 kč
Hledáte další výrobky od značky mtx audio?
Od značky mtx audio máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od mtx audio.





